2845

У Білорусі збираються прийняти закон про «гей-пропаганди»


ЛГБТ-активіст Андрій завалів на своїй сторінці в Facebook поділився документом, який надіслали до Міністерства освіти. Автори пропозиції хочуть прийняти закон про заборону «ЛГБТ-пропаганди» в Білорусі.

У Білорусі збираються прийняти закон про «гей-пропаганди»

Андрій Завалей пише, що документ до Міністерства освіти цього листа надіслали з Національного центру законодавства та правових досліджень Республіки Білорусь. У його додатку автори виклали аргументи за прийняття закону проти пропаганди «ЛГБТ-ідеології» з встановленням кримінальної та адміністративної відповідальності за «поширення інформації, що дискредитує« інститут сім'ї і традиційні шлюбно-сімейні відносини ». Про це повідомляє ресурс Парни+.

Автори законопроекту пропонують ввести кримінальну та адміністративну відповідальність за пропаганду «ЛГБТ-ідеології», а також підвищити вік згоди на «мужолозтво» з 16 до 18 років. Вони посилаються на схожі закони в РФ, Киргизстані та Казахстані. За їх словами, такі ж намагалися прийняти і в інших країнах, але поки це не вийшло.

Автори пишуть, що в Білорусі зараз тяжко з народжуваністю і щасливими шлюбами.

«Особливу роль в розкладанні сімейних цінностей зіграли антисімейних ідеології, які пропагують розпусту і вседозволеність. Окреме місце в такій пропаганді займає ЛГБТ-пропаганда. В даний час майже безкарно відбувається насадження так званих цінностей ЛГБТ-спільноти».

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти