1804

У Києві нагородили кращих роботодавців 2019 року


У ТОП-10 потрапили Британська Рада в Україні, LUSH Україна, GfK Ukraine, Info Sapiens, EY, Данон Україна, Shell Retail Ukraine, European Business Association, Ашан Рітейл Україна і HUB 4.0

У Києві нагородили кращих роботодавців 2019 року

 

У столиці презентували результати щорічного рейтингу «Український індексу корпоративної рівності-2019». Під час заходу названі кращі роботодавці країни. У ТОП-10 потрапили Британська Рада в Україні, LUSH Україна, GfK Ukraine, Info Sapiens, EY, Данон Україна, Shell Retail Ukraine, European Business Association, Ашан Рітейл Україна і HUB 4.0. Про це повідосляє ФОКУС.

 

Забезпечення рівних умов для працевлаштування різноманітних категорій людей оцінювалося за трьома блоками: гарантування рівних можливостей для жінок, для людей з інвалідністю, а також співробітників, які відносять себе до ЛГБТ-спільноти.

 

«Різноманітні команди створюють кращі продукти, пропонують більш варіативні рішення і сприяють зростанню прибутку компанії, - зазначає Тимур Левчук, виконавчий директор ГО« Точка опори ЮА ». - Від такого інклюзивного підходу виграють не тільки співробітники і споживачі послуг і продуктів, для яких створюються відповідні умови, а й власники і менеджери компаній, які отримують лояльних клієнтів і мотивовану команду. Приємно спостерігати, що такий підхід з кожним роком роблять все більше українських компаній. Наша сила - в різноманітті».

 

Всього в Індексі корпоративного рівності в цьому році взяли участь 120 компаній, 80 з яких подолали прохідний бар'єр в 50 балів і потрапили в рейтинг. Найвищий бал по блоку забезпечення прав жінок на робочому місці отримали всі компанії, а п'ять - найвищу оцінку за двома блоками критеріїв (три - за забезпечення прав ЛГБТ і дві - по блоку забезпечення прав людей з інвалідністю).

 

Український Індекс корпоративної рівності - це щорічне національне дослідження корпоративних політик, правил і практик приватних компаній з підтримки рівності та різноманітності та заборони дискримінації на робочому місці. Дане дослідження - це спільний проект ГО «Точка опори ЮА», ГО «Соціальна дія» та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти