1478

ЛГБТ+ військові виступили проти "скреп"


Всеукраїнське об'єднання "ЛГБТ військові та наші союзники" опублікували заяву щодо створення МФО «Цінності, Гідність, Родина»

ЛГБТ+ військові виступили проти "скреп"

Найбільше об'єднання українських ЛГБТ+ військових, волонтерів та ветеранів опублікувало заяву на своїй Фейсбук сторінці. 

"Нас, українських ЛГБТ+ військових, дуже цікавить позиція даного об'єднання щодо права на шлюб ветеранів та військових лесбійок, геїв, бісексуалів та трансгендерних людей. Цікава також позиція щодо нашого права на сім'ю та права на юридичну захищеність такої сім'ї, адже велика кількість учасників бойових дій, ЛГБТ+ людей, досі його позбавлена", - йдеться в заяві.

Вони вимагають роз'яснення у Святослава Юраша - ініціатором об'єднання пояснити:
1) Чи малася на увазі протидія моді копіювати російську путінську систему втручання "духовних скрєп" у державотворення та нищення прав людини?

2) Чи малося на увазі, що депутати протидіятимуть спробам знищити фундаментальне природне право усіх українців, геїв, лесбійок, бісексуалів та трансгендерних людей на шлюб? Про яке саме "природне право" йдеться?

3) Також дуже сподіваємося, що під "популяризацією консервативної думки" малася на увазі популяризація старих козацьких традицій участі у обороні країни в лавах збройних сил на власному прикладі, повага до свободи, права та волі кожного громадянина?

Святослав Юраш, відповів, що "як абсолютна більшість українського народу ми підтримуємо конституційне визначення шлюбу.

 

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти