1528

Юраш: Сім'я це чоловік і жінка


Нардеп від фракції Слуга народу Святослав Юраш назвав цілі і завдання нового депутатського об'єднання Цінності. Гідність. Сім'я, співголовою якого він є.

Юраш: Сім'я це чоловік і жінка

У коментарі журналістці НВ Крістіні Бердинських депутат назвав метою відповідної групи «зміцнення української сім'ї».

«У нас в державі катастрофічний рівень алкоголізму, у нас є страшна проблема з сиротами, у нас є непроста ситуація з розлученнями, яка відбивається перш за все на економічних чинниках. Наше завдання — всіляко укріпляти українську сім'ю і сприяти їй», — розповів Юраш. 

Водночас, відповідаючи на питання про ставлення об'єднання до представників ЛГБТ-спільноти, нардеп зазначив, що «вони мають такі ж права й обов’язки, як і всі інші громади в нашій країні», а також сказав, що «ними займатимуться інші організації в парламенті».

«Наш фокус — сім'я. Сім'я, визначення якої дає нам Конституція і українська реальність, а саме „об'єднання чоловіка та жінки“, їм же створювати сім'ю. Для мене дуже важливо сприяти цьому об'єднанню і давати йому можливість бути міцнішим, бути частішим і, знову ж таки, підвищувати свою цінність», — додав Юраш.

На думку парламентаря, «цінність об'єднання чоловіка та жінки» була втрачена через «радянські експерименти».

Коментуючи питання щодо Стамбульської конвенції [один з ключових міжнародних документів у сфері дотримання прав людини та протидії домашньому насильству, — Ред.], він повідомив, що, на його думку, документ необхідно приймати з поправками.

«Наше завдання — створити і спробувати укріпити консервативне розуміння в Україні, яке часто не артикульовано», — підсумував Юраш.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти