1967

ЛГБТК-спільнота може бути «особливо вразливою» до пандемії коронавірусу. Ось чому


Оскільки поширення COVID-19 у всьому світі перетворюється на пандемію, національні організації охорони здоров'я в США попереджають, що деякі члени спільноти ЛГБТК можуть бути «особливо вразливими» до впливу вірусу.

ЛГБТК-спільнота може бути «особливо вразливою» до пандемії коронавірусу. Ось чому

Хоча не виявлено, що люди з ЛГБТК є більш чутливими до зараження COVID-19, деякі медичні звички в спільноті, включаючи значно більш високі показники куріння, ніж серед загального населення, викликали занепокоєння серед медичних працівників. Про це повідомляє USA Today.

Понад 100 різних національних організацій в США підписали лист, щоб привернути увагу до кількох факторів, які можуть означати, що спільнота ЛГБТК загрожує більшими ускладненнями від COVID-19, включаючи:

  • Люди з ЛГБТК курять на 50% вище, ніж загальне населення, що може бути згубним, якщо заразиться респіраторні захворювання, такі як COVID-19.
  • Більш високі показники ВІЛ та раку в ЛГБТК-спільноті означають, що більша кількість людей може мати порушення імунної системи, що робить їх більш вразливими до інфекцій COVID-19.
  • Дискримінація в галузі охорони здоров'я в Америці, включаючи відмову від догляду, недоброзичливе ставлення та нерозуміння з боку персоналу та постачальників послуг, означає, що люди з ЛГБТК можуть неохоче звертатися за медичною допомогою.

"Наші квір-спільноти роками повністю ігнорувались на початку кризи СНІДу, і ми побачили, куди це призвело", - сказав Хартман для журналу Louisville Courier, який є частиною мережі "USA Today". "ВІЛ/СНІД спустошив ЛГБТК-спільноту ... безперешкодно через навмисну ​​бездіяльність уряду як неповагу до людей ЛГБТК в нашій громаді.

"Це час звернути увагу на вразливі громади, що ризикують заразитися COVID-19", - сказав Хартман. "Нам потрібно говорити про людей з пригніченою імунною системою та про тих, кого потрібно підтримувати найбільше за такий час".

Люди, які ідентифікують себе як ЛГБТК, не завжди відчувають безпечно в середовищі охорони здоров’я, сказала Насс в журналі Louis Courier Journal, вказуючи на дослідження, які виявили, що вони часто повідомляють про епізоди емоційних та психологічних травм під час отримання медичних послуг. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти