1338

ЄС закликав Україну протидіяти дискримінації ЛГБТ


Європейські дипломати відзначили, що ЛГБТ-люди залишаються вразливими перед дискримінацією і навіть насильством на основі сексуальної орієнтації та/або гендерної ідентичності

ЄС закликав Україну протидіяти дискримінації ЛГБТ

 Глава представництва ЄС Матті Маасікас і посли 21 країни світу відзначили прогрес України в плані захисту українських ЛГБТІК (лесбіянок, геїв, бісексуалів, людей-трансгендерів, людей-КВІР), закликавши поглиблювати цей прогрес.

Про це йдеться в заяві послів і глав представництв в Україні Австралії, Австрії, Бельгії, Канади, Кіпру, Делегації Європейського Союзу, Данії, Дорадчої місії Європейського Союзу, Фінляндії, Франції, Німеччини, Ізраїлю, Італії, Литви, Люксембургу, Мальти, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Словенії, Швеції, Швейцарії та Великобританії до Міжнародного дня проти гомофобії, трансфобії і біфобії.

"Протягом останніх років Україна здійснила ряд реформ, щоб звернутися до питань рівності і недопущення дискримінації, прийняла законодавство і створила інститути для захисту основних прав людини. Ми закликаємо Україну розвивати цей успіх і продовжувати надавати всю необхідну підтримку таким ініціативам у майбутньому" - відзначили посли.

Разом із тим дипломати додали, що ЛГБТІК-люди залишаються вразливими перед дискримінацією і навіть насильством на основі сексуальної орієнтації та/або гендерної ідентичності.

"Нова реальність всесвітньої пандемії і необхідності усамітнення в закритому просторі через COVID-19 призвела до значного зростання випадків погроз, переслідувань і насильства щодо людей в уразливому становищі, зокрема ЛГБТІК-людей. Ми також стурбовані тим фактом, що в дебатах в Україні іноді йде атака на цінності інклюзії та толерантності", - йдеться в заяві.

Посли висловили готовність підтримувати реформи в Україні і ЛГБТІК-українців, їхні сім'ї та організації громадянського суспільства.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти