2452

Apple представила два ремінця для свого годинника на підтримку ЛГБТ


Компанія Apple представила два нових ремінця для свого годинника Apple Watch, створених на підтримку ЛГБТ-спільноти. Про це повідомляє Engadget.

Apple представила два ремінця для свого годинника на підтримку ЛГБТ

Спортивні ремінці з традиційною застібкою представлені в двох варіантах: версія від Nike зроблена з отворами у всіх кольорах веселки, а класичний ремінець забарвлений в різнокольорову смужку. Матеріалом для виготовлення ремінців став все той же фтореластомер (фторкаучук), який використовувався і в попередніх версіях. Про це пише TK Media.

Обидві версії ремінця в розмірах 40 і 44 мм стоять по 49 доларів і вже доступні для покупки на сайті Apple. Компанія не згадує конкретну суму, яку будуть жертвувати з кожної покупки на підтримку ЛГБТ-спільнот. Однак в прес-релізі Apple згадали, що компанія підтримує організації Spectrum, GLSEN, The National Center for Transgender Equality, The Trevor Project і ILGA World.

Найближчим часом також з'являться циферблати, що відповідають новим ремінцям. На бета-версії програмного забезпечення вони вже доступні, а повноцінно з'являться на watchOS 6.2.5.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти