4526

Загинула британська транс-співачка Sophie


У віці 34 років трагічно загинула британська транс-співачка, продюсер, діджей, транс-активіст і номінантка Grammy, яка також працювала з Мадонною і Леді Гагою.

Загинула британська транс-співачка Sophie

Шотландка Софі Ксеон, що здобула популярність як Sophie, померла 30 січня в результаті нещасного випадку в своєму домі в Афінах, повідомляє НВ з посиланням на The Independent з посиланням на представників співачки. Вона спробувала піднятися на дах, щоб насолодитися зоряним небом, але оступилася і впала.

«З глибоким сумом повідомляємо, що музикантка і продюсерка Sophie померла в результаті нещасного випадку близько о 4 години ранку в Афінах, де вона проживала», - йдеться в повідомленні її представників.

Sophie була піонером нового звучання в поп-музика і одним з найвпливовіших артистів останнього десятиліття також сказано в офіційній заяві.

Співачка отримала широку популярність завдяки пісням Bipp і Lemonade, і була відзначена номінацією на Grammy у 2018 році за її дебютний альбом Oil of Every Pearl's Un-Insides. Крім того вона стала першою відкритою транс-артисткою, номінованою в номінації Кращий танцювальний / електронний альбом.

Цікаво, що до виходу кліпу It's Okay to Cry в 2017 році вона приховувала свою особистістю. В цьому кліпі вона вперше показала обличчя.

Приєднуйтесь до нашого Telegeam каналу. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти