5879

3-го лютого буде презентовано звіт про становище ЛГБТ в Україні у 2020 році


У середу, 3 лютого, з 11:00 до 12:30 на платформі Zoom відбудеться онлайн-презентація щорічної доповіді Правозахисного ЛГБТ Центру «Наш світ» «СПІЛЬНОТА ОНЛАЙН. Становище ЛГБТ в Україні у 2020 році».

3-го лютого буде презентовано звіт про становище ЛГБТ в Україні у 2020 році

Наскільки поширені в Україні злочини ненависті проти ЛГБТ-людей? Чого очікувати від розгляду скарг одностатевих пар до Європейського суду з прав людини? Коли українські церкви припинять захищати ворожнечу, насильство та дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації, а політики наважаться остаточно порвати з традиційними цінностями “Русского міра”?

Учасники обговорять перспективи ухвалення поправок до Кримінального кодексу щодо злочинів ненависті та закону про реєстроване цивільне партнерство, а також оприлюднять деталі першого позову одностатевої пари проти України в Європейському суді з прав людини, за підтримки Центру “Наш світ” та Української Гельсінської спілки з прав людини.

Учасники презентації:
● Андрій Кравчук, експерт Правозахисного ЛГБТ Центру “Наш світ”;
● Юлія Лісова, адвокатка, правова радниця Громадського центру правосуддя;
● Михайло Тарахкало, адвокат, директор Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини;
● Лада Булах, народний депутат України.
Модераторка - Тетяна Печончик, голова Центру прав людини ZMINA.
В обговоренні також візьмуть участь представники Секретаріату Уповноваженого ВР з прав людини, Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ.

Онлайн-презентацію організовано Правозахисним ЛГБТ Центром «Наш світ» та Центром прав людини ZMINA за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США та фонду Tides (США).

Захід відбуватиметься онлайн на платформі Zoom із прямою трансляцією у соціальних мережах на сторінках організаторів. Для участі у дискусії просимо зареєструватися за посиланням.

Додаткова інформація за телефоном (099)772-56-67 або на електронну адресу [email protected]

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти