6027

Kawoon: меседжер для спільнот без дискримінації


Українська ІТ-компанія RiverSoft працює над мессенджером Kawoon. Як стверджують розробники, вони повинні вирішити проблему перенасиченості текстових блогів та великих груп, яка характерна для популярних платформ. У проект вже інвестували 100 000 доларів. Офіційний запуск заплановано на весну 2021 року.

Kawoon: меседжер для спільнот без дискримінації

Журналіст AIN.UA розповідає російською, що таке Kawoon і як працює додаток.

Що таке Kawoon

Kawoon - український месенджер для спільнот. На момент виходу матеріалу Kawoon знаходиться на стадії розробки, хоча додаток доступний для скачування і працює - можна завантажити iOS і Android. Веб-версії поки немає.

Як розповіли в компанії, головна ідея проекту - спростити спосіб отримання інформації та одночасно захистити користувачів від інформаційного перенасичення.

Користувачі Kawoon можуть створювати спільноти і додавати користувачів, публікувати пости, а також приєднуватися до інших тематичних груп. Публікації можна вподобати і коментувати, при цьому основна комунікація відбувається в окремій вкладці «Чат». 

Надалі в Kawoon з'явиться можливість підписки на конкретний тег або групу тегів. Як вважають в компанії, це вирішить проблему отримання сповіщень про дійсно цікавих читачеві постах в групі.

Також планується впровадження можливості публікації контенту особистого блога або групи, як на веб-сайті з подальшою можливістю індексації.

В додатку вже є група "Веселковий кавун

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти