4497

Міністром транспорту США став представник ЛГБТ


Сенат США у вівторок, 2 лютого, проголосував за затвердження відкритого гея Пітер Буттіджедж міністером транспорту. Політик став першим представником ЛГБТ в адміністраціях.

Міністром транспорту США став представник ЛГБТ

До цього Буттіджедж займав позицію мера міста Саут-Бенд у штаті Індіана. Він також був одним із кандидатів від Демократичної партії на останніх президентських виборах.

39-річний Буттіджедж став одним із наймолодших міністрів у США, а також першим представником ЛГБТ-спільноти на посаді голови американського відомства. Політик керуватиме агентством зі штатом у 55 тисяч співробітників. 

"Ми і надалі надаватимемо пріоритет безпеці як основі всього, що ми робимо, - наголосив Пітер. - Водночас ми відкриємо нові горизонти: в забезпеченні відновлення і перебудови нашої економіки, у вирішенні проблем клімату і в забезпеченні того, щоби транспорт став двигуном справедливості в цій країні". 

Від Буттіджеджа очікують, що він зіграє важливу роль у просуванні "зелених" ініціатив президента США Джо Байдена. Йдеться про кліматичний і інфраструктурний плани Президента США вартістю $2 трлн, метою якого є перебудова дороги, мостів, а також розширення парку громадського транспорту з нульовими рівнянем вуглецевих викидів.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти