4822

«Різноманітність давно стала реальністю». 185 німецьких акторів та акторок зробили колективний камінг-аут


185 німецьких акторів й актрис зробили колективний камінг-аут, оголосивши, що серед них є лесбійки, геї, бі-, трансгендери, квір, інтерсексуали і небінарні люди.

«Різноманітність давно стала реальністю». 185 німецьких акторів та акторок зробили колективний камінг-аут

 Їхні портрети помістили на першу шпальту журналу Süddeutsche Zeitung Magazine. Також у ньому опублікували інтерв'ю шістьох акторів та акторок.

«185 лесбіянок, геїв, бісексуалів, гомосексуалів і трансперсон з акторського середовища виходять на сцену і вимагають більшого визнання в театрі, кіно та на телебаченні. Вони хочуть почати дискусію з ініціативою #actout», — написало видання. Про це повідомляє НВ.

Серед учасників акції — Годехард Гізі, відомий за роллю в серіалі Вавилон-Берлін, Марк Вашков, який грав у Таємному житті, та Марен Кройман, котра знялася в серіалі Не намагайтеся це повторити.

Багато хто з акторів та акторок акції вже зробили камінг-аути перед родичами і друзями, проте не могли відкрито говорити про своє приватне життя, побоюючись за наслідки для кар'єри.

Учасники акції опублікували в інтернеті свій маніфест, доступний 16 мовами.

«Ми актори. Нам не обов’язково бути тим, кого ми граємо. Ми граємо інших людей — у цьому суть нашої роботи… Більше того, досвід останніх кількох років показав, що ті уявлення, які існують у фільмах і серіалах, розширюються і змінюються. Є набагато більше історій і перспектив, ніж перспектива білого гетеросексуального середнього класу. Їх із цікавістю дивляться, ними захоплюються. Різноманітність давно стала реальністю в сучасному німецькому суспільстві», — ідеться в маніфесті.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти