4410

ЛГБТ-активісти влаштують під Офісом президента рейв проти насилля


Танці на Банковій почнуться увечері 25 червня.

ЛГБТ-активісти влаштують під Офісом президента рейв проти насилля

Представники руху ЛГБТ влаштують під Офісом президента прайд у форматі рейву на знак протесту проти насилля щодо спільноти. Вони також вимагатимуть ухвалення в Україні закону про посилення боротьби з дискримінацією.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на ukraine.pride в Instagram. Захід почнеться біля Офісу президента 25 червня, о 16:00.

«Ми вважаємо безпеку громадян та гостей країни невід’ємною частиною демократичного суспільства. Поки західні партнери України в особі президента Байдена вітають УСІХ громадян офіційними зверненнями з нагоди прайд-місяця, а нічні клуби Берліну занесені до культурної спадщини Німеччини, в Україні ЛГБТ+ спільнота досі потерпає від безкарних нападів праворадикалів, а сучасна електронна сцена піддається справжнім репресіям з боку поліції, що робить країну небезпечною для своїх же громадян та непривабливою для іноземних гостей», - йдеться в анонсі акції.
Активісти вимагатимуть

  • Ухвалення законопроєкту #5488 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації”
  • Реформи поліції, прокуратури та судової системи.
  • Негайного розслідування нападів радикалів на ЛГБТ та феміністичні акції, активісток та організації.
  • Розслідування неправомірних рейдів закладів електронної сцени столиці та жорстоких неправомірних затримань культурних діячів.
  • Створення «безпечних та сприятливих умов для розвитку електронної сцени в Україні».

Підготовував Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти