79

Инициатива родителей ЛГБТ детей «Терго» вручила Послу США сертификат почетного члена инициативы


12 липня 2013 о 17.00 відбулася церемонія нагородження кращих фоторобіт, які брали участь у конкурсі "Конституція України: права громадянина - мої права", який проводився Національним ЛГБТ порталом за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Точка опори».

Инициатива родителей ЛГБТ детей «Терго» вручила Послу США сертификат почетного члена инициативы

Церемонія нагородження проходила в культурному центрі імені Д. Кеннеді. Пане посол, Д. Теффт, особисто виступив з вітальною промовою перед гостями та учасниками церемонії. Він, зокрема, висловив сподівання, що суспільство України стоїть на шляху усвідомлення важливості справедливого поваги всіх своїх громадян. Такий хід історичного розвитку суспільства. США також пройшли трагічний шлях визнання сексуальної меншини, і тепер кожен громадянин цієї країни може сказати: свобода, рівність, демократія - це і мій особистий вибір.

Представники громадської ініціативи «TERGO», що об'єднує батьків, друзів, близьких і знайомих ЛГБТ, вручили пану послу Сертифікат членства та пам'ятний сувенір на згадку про знаменну подію.

Представники «TERGO» з великим задоволенням відзначили, що тема «батьків і дітей» також була висвітлена конкурсними роботами, а сама церемонія пройшла в урочистій святковій атмосфері.

Джерело: офіційний веб-сайт ініціативи "Терго"

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти