69

Горілка Stolichnaya підтримала ЛГБТ-спільноту


Підтримка стала своєрідною відповіддю на заклик найбільших міжнародних ЛГБТ-організацій бойкотувати російську горілку.

Горілка Stolichnaya підтримала ЛГБТ-спільноту

Виробники горілки Stolichnaya на своїй офіційній сторінці в Facebook опублікували повідомлення про підтримку прав ЛГБТ-спільноти та з критикою російських законів, які обмежують права гомосексуалів. Це стало своєрідною відповіддю на заклик до бойкоту російської горілки з боку міжнародних ЛГБТ-організацій.

Крім того, відкритий лист, підписаний главою компанії SPI Group Велом Менделєєвим, з'явилося на сайті виробника. У листі Менделєєв говорить, що його фірма завжди була і буде ярим прихильником і другом ЛГБТ-спільноти по всьому світу. Він наводить як приклад кілька проектів компанії з підтримки прав геїв. Менделєєв також пояснює, що горілка Stolichnaya не має ніякого відношення до російського уряду і знаходиться в приватній власності компанії SPI Group, що знаходиться в Люксембурзі.

Напередодні ряд найбільших міжнародних ЛГБТ-організацій виступили із закликом бойкотувати російську горілку, зокрема Stolichnaya і Russian Standard, у відповідь на ухвалення в Росії законів, які обмежують права гомосексуалів.

У Росії права на бренд горілки «Столична» належать державному підприємству «Союзплодоимпорт». Протягом десяти років компанія намагалася повернути собі права на міжнародний бренд Stolichnaya, права на експорт якого належать SPI Group. Ця компанія була сформована на базі «Союзплодоимпорт» наприкінці 90-х років.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти