312

Українські гей-активісти привітали нового посла США


Активісти ЛГБТ-руху опублікували офіційне звернення до новопризначеного посла Сполучених Штатів Америки - Джеффрі Р. Пайєтта.

Українські гей-активісти привітали нового посла США

ЛГБТ-активісти опублікували відкритий лист до новопризначеного посла США в Україні - Джеффрі Р. Пайєтту, в якому привітали його і подякували посольству США в Україні за активну позицію щодо питань свободи, прав людини та боротьби за права ЛГБТ-спільноти.

Зокрема виконавчий директор ВБО “Точка опори” Богдан Глоба висловив надію на те, що за керівництва нового посла його установа продовжить політику підтримки прав ЛГБТ-спільноти, особливо на нинішньому етапі її становлення, коли в Україні присутні законодавчі ініціативи, що передбачають криміналізацію гомосексуальної сфери та надзвичайно високу гомофобію у суспільстві. А сам пан посол продемонструє жорстку позицію у відстоюванні прав людини та прав ЛГБТ-спільноти. 

Представники спільноти висловили надію, що вже найближчим часом Джеффрі Р. Пайєтт окремо оголосить свою позицію, щодо її прав та практичні кроки, які здійснюватиме посольство в царині досягнення рівності прав і свобод людини в Україні.      

Для довідки:

3 серпня до України прибув новопризначений посол Сполучених штатів Америки в Україні, дипломат вищого ешелону дипломатичної служби США. До призначення Джеффрі Пайєтт встиг попрацювати в Азії, Європі та Латинській Америці. З травня 2010 по липень 2013 року він працював на посаді головного заступника помічника Державного секретаря США – заступника керівника Бюро з питань Південної і Центральної Азії. 

Повний текст листа за цим посиланням.

За матеріалами офіційної сторінки ВБО “Точка опори”

Прес служба Національного ЛГБТ порталу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти