152

Мадонна обігнала Опру Вінфрі у прибутках


Журнал Forbes представив щорічний рейтинг найбагатших знаменитостей. Перше місце посіла Мадонна, за нею Стівен Спілберг, Е.Л.Джеймс, Говард Штерн і Саймон Коуелл.

Мадонна обігнала Опру Вінфрі у прибутках

Згідно з підрахунками в період з червня 2012 по липень 2013 Мадонна заробила 125 мільйонів доларів і очолила цей рейтинг. Вона забрала пальму першості у Опри Вінфрі, яка була першою останні чотири роки. При цьому Медж встановила свій особистий рекорд: до цього максимально висока сума її прибутків становила 110 мільйонів, і це було в 2009 році.

Друге місце посів режисер Стівен Спілберг, близько 100 мільйонів доларів за прокат в кінотеатрах фільмів "Парк Юрського періоду" і "Інопланетянин", а також доходи від студії DreamWorks і виробництво телешоу.

Третю сходинку поділили одразу троє: це автор трилогії "50 відтінків сірого" ​​Е.Л.Джеймс, яка стала завдяки цим книгам і самим високооплачуваним письменником, телеведучі Говард Штерн і Саймон Коуелл - всі вони заробили близько 95 мільйонів доларів.

У список потрапили такі зірки, як Джеррі Брукхаймер і Леді Гага, Тайгер Вудс, Опра Вінфрі, Роберт Дауні-молодший та інші.


Джерело Газета.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти