72

Каліфорнійський суд підтвердив заборону на «лікування гомосексуальності» у підлітків


Каліфорнійський суд підтвердив заборону на «лікування гомосексуальності» у підлітків Каліфорнія стала першим штатом США, де психотерапевтам, котрі практикують так звану «конверсійну» або «репаратівну» терапію, спрямовану на «зміну орієнтації», заборонили працювати з неповнолітніми.

Каліфорнійський суд підтвердив заборону на «лікування гомосексуальності» у підлітків

29 серпня Апеляційний суд підтвердив чинність закону штату , що забороняє медичним центрам з ліцензією в Каліфорнії, займатися подібною практикою.

Відповідний закон був прийнятий легіслатурою штату і набув чинності в січні цього року , проте його дія була припинена у зв'язку з судовою справою, котру розпочали два позивачі.

ЛГБТ- активісти вітали рішення апеляційного суду :


«Каліфорнійські ЛГБТКІ -підлітки тепер убезпечені від психологічних травм, яких завдає ця так звана "терапія" і від жахливих наслідків її варварських методів», — заявила заступниця директора ЛГБТ- організації «Lambda Legal» Хейлі Горенберг .


Губернатор Каліфорнії Джеррі Браун підписав цей закон у вересні минулого року. Аналогічний нормативний акт також нещодавно затвердив губернатор штату Нью - Джерсі. Закон забороняє психіатрам і релігійним організаціям проводити «конверсійну» або «репаративну» терапію, яку Всесвітня організація охорони здоров'я назвала «небезпечною і образливою».

Губернатор Каліфорнії підкреслив , що подібні антинаукові маніпуляції з психікою стають причиною депресій і підліткових суїцидів . Порушники закону будуть назавжди позбавлені ліцензії на психіатричну практику .

Американська психіатрична асоціація виключила гомосексуальність зі списку захворювань в 1973 році і розглядає таку практику як «некоректну, неетичну і негуманну».

Джерело: GayStarNews.Com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти