221

Одностатеві подружжя отримають рівні податкові права в США


Міністр фінансів США Джекоб Лью заявив 29 серпня, що пари, які перебувають в одностатевих шлюбах, отримають на федеральному рівні ті ж податкові права, які є у гетеросексуалів. Тепер вони будуть мати такий само «доступ до пільг, обов’язків і захисту, які гарантовані федеральним законодавством, і яких заслуговують всі американці».

Одностатеві подружжя отримають рівні податкові права в США

Досі такими правами користувалися тільки гетеросексуальні пари — одружені або з дітьми. Передача власності, дарування та інші форми наслідування між одностатевими парами обкладалися такими ж податками, як і у випадку неодружених фізичних осіб. Крім того, подружжя було змушене писати у податкових деклараціях, що вони «не одружені».

Також одностатеві пари оплачували додаткову медичну страховку для своїх партнерок та партнерів, що, за підрахунками провідної ЛГБТ- організації США «Human Rights Campaign», становило до 1000 доларів на рік.

Новий податковий режим щодо одностатевих пар , втім, не торкнеться місцевого оподаткування в тих штатах, де не визнані одностатеві шлюби. Крім того, він не поширюється на пари, котрі вступили в цивільні партнерства .

Рішення адміністрації США було прийняте після історичної постанови Верховного суду США від 26 червня , який визнав Закон про захист шлюбу неконституційним. Гомофобний закон визначав шлюб лише як союз чоловіка і жінки, таким чином позбавляючи одружені одностатеві пари доступу до федеральних пільг та послуг.

Зараз лише 13 з 50 американських штатів визнають одностатеві шлюби.

У середині серпня Міністерство оборони США оголосило про надання військовослужбовцям, що перебувають в одностатевих шлюбах, тих же прав і пільг, які є у одружених гетеросексуальних пар, включаючи медичні страховки і житло на військових базах.

Джерело: gayrussia.eu

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти