340

У ПАР приймуть закон проти злочинів на ґрунті ненависті


ПАР має намір розробити законодавство, яке захищало б ЛГБТ від злочинів на грунті ненависті та передбачало переслідування в судовому порядку осіб, які скоїли фізичне насильство або заподіяли словесну образу.

У ПАР приймуть закон проти злочинів на ґрунті ненависті

Міністр юстиції та конституційного розвитку Джефф Радебе підтвердив, що його відомство завершило розробку проекту під назвою «Політика боротьби із злочинами на грунті ненависті та дискримінацією».

Він представив даний проект, виступаючи на Національній конференції Південноафриканської єврейської ради в рамках зустрічі під назвою «Уявіть собі світ без ненависті».

У Південній Африці наразі відсутнє законодавство проти злочинів на грунті ненависті за ознакою раси, статі, релігії, національності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності і за будь-якими іншими ознаками. Проект політики буде представлений на затвердження кабінету міністрів перед початком процесу суспільного обговорення.

Насильство щодо ЛГБТ-людей та іноземців є великою проблемою для ПАР, де поширені побиття і «виправні згвалтування» лесбійок і трансгендерних людей.

Більше 170 000 людей з 175 країн світу підписали петицію на ресурсі Change.org на підтримку запровадження цього законодавства.

«Ми доклали багато зусиль, щоб довести необхідність таких законів, і нарешті це стає реальністю», — зазначила Ндуміе Фунда, засновниця Luleki Sizwe Project, організації, що підтримує жертв «виправних згвалтувань» у Кейптауні. Згідно з даними цієї організації, щорічно 510 жінок повідомляють про те, що вони зазнали «виправних згвалтувань». За останні десять років 30 лесбійок були вбиті під час таких нападів.

Джерело: pinknews.co.uk

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти