125

Гомофоби з «Українського вибору» пікетували Верховну Раду


Сьогодні, 3 вересня, у центрі Києва пройшов черговий гомофобний мітинг, спрямований проти ухвалення антидискримінаційного закону і організований активістами «Українського вибору».

Гомофоби з «Українського вибору» пікетували Верховну Раду

Близько 20 учасників мітингу стояли вздовж вулиці Грушевського і тримали в руках плакати: «Ні гомосексуализації України», «Руки геть від наших дітей», «Батьки, захистимо дітей від гомомазопедофілов», «Зупинимо гомосексуальну евроагрессію», «Гей-парад — дорога в пекло», «Геть гомозаконопроект 2342», «Захистіть сім'ю і дітей».

Рух «Український вибір», очолюваний Віктором Медведчуком, вважає, що вступ до Євросоюзу суперечить національним інтересам України і називає Європу «потопаючим Титаніком». Основний аргумент — мовляв, європейці загрузли в розпусті і це несумісно з нашим менталітетом і культурою. Судячи з усього, Віктор Медведчук і його партія сподіваються такими чином заробити дешеву популярність у гомофобно налаштованої частини суспільства.

«Те, що для Європи стало нормою - трансвестити, лесбіянство, гомосексуалізм, для нашого суспільства неприйнятно. Більше того, це руйнує нашу культуру і, як наслідок, знищує інститут сім'ї та сприяє вимиранню всього народу. Ми прийшли висловити свій протест проти політики нав'язування норм і стандартів Європи нашій країні, а також проти зближення з цим союзом», — заявив учасник акції Сергій Перехід.

До акції, окрім власне «Українського вибору», доклала руку так звана «Коаліція громадських організацій просімейних характеру», відома своїми гомофобними і сексистськими поглядами. У «Коаліцію» входить проросійський і антизахідний «Союз громадян України», релігійний гомофобний рух «Любов проти гомосексуалізму» та організація «Батьківський комітет», якій дуже не подобається ювенальна юстиція — адже вона (який жах!) захищає права дитини і навіть може позбавити когось батьківських прав за побої і знущання. Всі вони активно протестують проти законопроекту № 2342, який може позбавити їх права дискримінувати ЛГБТ в сфері працевлаштування.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти