74

Барак Обама зустрінеться в Петербурзі з російськими ЛГБТ-організаціями


Президент США Барак Обама запросив російські ЛГБТ та правозахисні організації зустрітися з ним у ході саміту G20 в Санкт-Петербурзі.

Барак Обама зустрінеться в Петербурзі з російськими ЛГБТ-організаціями

Голова Російської ЛГБТ-мережі Ігор Кочетков підтвердив, що його організація була запрошена на зустріч з Обамою у четвер, 5 вересня, і прийняла це запрошення. До складу Російської ЛГБТ-мережі входять чотири організації з Петербурга: «Вихід», «Крила», «Nuntiare et Recreare» і «Гендер-Л».

Про намір поспілкуватися з американським президентом заявили також у правозахисній асоціації «Агора». За словами глави «Агори» Павла Чікова, представників організації запросили на зустріч. Лідер руху «За права людини» Лев Пономарьов підтвердив, що він також запрошений на зустріч з Обамою 5 вересня в Санкт-Петербурзі.

Крім того, запрошення отримала і найстаріша російська правозахисниця, керівниця Московської Гельсінської групи Людмила Алексєєва.

Раніше адміністрація президента США засудила російський закон про заборону так званої «пропаганди гомосексуалізму», прийнятий влітку 2013 року. Сам Обама торкався цієї теми, зокрема, коментуючи можливий бойкот американцями Олімпіади в Сочі. Він висловив надію на те, що «хтось з атлетів-геїв або лесбійок привезе додому золото, срібло або бронзу, щоб спростувати негативні оцінки». «Якщо у Росії немає атлетів-геїв і лесбійок, можливо, це зробить їх команду слабшою», — заявив Обама.

Саміт G20 пройде в Санкт-Петербурзі 5 і 6 вересня 2013 року.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти