198

Ангела Меркель не визнає рівність шлюбу та одностатевих цивільних союзів


Канцлер Німеччини Ангела Меркель зайняла консервативну позицію і заявила 3 ​​вересня, що не допустить рівноправності зареєстрованих партнерств гомосексуалів з гетеросексуальним шлюбом. Через три тижні в Німеччині пройдуть вибори в бундестаг, на яких Меркель може бути знову обрана головою уряду Німеччини.

Ангела Меркель не визнає рівність шлюбу та одностатевих цивільних союзів

Канцлер підтвердила, що Християнський демократичний союз (ХДС) не вноситиме законопроекти про рівноправність одностатевих союзів в питанні всиновлення дітей, незважаючи на позитивне рішення Конституційного суду Німеччини.

Проте, за її словами, в її партії все солідарні в тому, що дискримінація гомосексуалів абсолютно неприйнятна.

«Суд не розглядав питання про те, що обидва партнери повинні спільно всиновлювати дитину. З цього приводу Конституційний суд ще не ухвалив рішення», — сказала Меркель.

Меркель у своєму інтерв’ю Агентству католицьких новин (KNA) підкреслила, що, на її думку, гетеросексуальний шлюб повинен мати вищий статус у суспільстві, ніж інші відносини. «Шлюб і сім’я — це фундамент нашого суспільства, тому вони перебувають під особливим захистом нашої конституції і заслуговують особливої ​​підтримки», — заявила Меркель. — «Зрозуміло, я поважаю, якщо людина по-іншому бачить своє життя, тому що в інших формах партнерства також закладені цінності, які є основоположними для нашого суспільства. Тим не менш, я вважаю правильним особливий захист шлюбу і сім’ї, так як він прописаний в нашій конституції».

Головний партнер християнських демократів по правлячій коаліції — Вільна демократична партія (ліберали) — дотримується протилежної позиції. Ліберали пообіцяли, що після виборів у бундестаг вони зроблять все, щоб ХДС погодився на рівноправність одностатевих пар.

Джерело: Queer.de

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти