116

Депутати вмовлятимуть Європу «не змушувати» їх до прийняття антидискримінаційного закону


«Днями ми отримали сигнал від Єврокомісії, що нас з цього приводу чекають наступного тижня в Брюсселі. Швидше за все, поїдуть омбудсмен Лутковська та група депутатів з різних фракцій. Будемо переконувати Брюссель не наполягати на цьому законі», — поділився з інтернет-виданням «Вісті» анонімний парламентар.

Депутати вмовлятимуть Європу «не змушувати» їх до прийняття антидискримінаційного закону

Голова комітету Ради з питань прав людини Валерій Пацкан підтвердив цю інформацію. За його словами, проблема в тому, що за цей закон відмовляються голосувати депутати і з його приводу поки що немає консенсусу в суспільстві. Також глава комітету заявив про необхідність провести консультації з Євросоюзом.

Він також стверджує, що «українське суспільство і народні депутати не готові до прийняття закону, яким забороняється будь-яка критика гомосексуалів та трансгендерів».

Нагадаємо, що законопроект № 2342 забороняє виключно дискримінацію гомосексуалів і тільки у сфері працевлаштування.

Голова фракції ПР Олександр Єфремов зазначив, що голосування фракцією цього законопроекту  відбуватиметься у вільному режимі. Категорично проти ухвалення законопроекту передбачувано виступили Колесніченко з Царьковим. Повністю підтримати цей закон готова тільки партія «Удар» Віталія Кличка.

Джерело: Вісті.UA

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти