209

15 річниця смерті вбитого Мет’ю Шепарда – Відео Друзі запускають кампанію, яка закликає допомогти зняти документальний фільм про нього


На Kickstarter розміщений заклик режисерки зі Сполучених Штатів допомогти у фінансуванні її майбутнього документального фільму «Мет Шеппард – мій друг» - про життєвий шлях юнака Мет’ю Шепарда, вбитого на ґрунті гомофобії у у 1998 році.

15 річниця смерті вбитого Мет’ю Шепарда – Відео Друзі запускають кампанію, яка закликає допомогти зняти документальний фільм про нього

Незалежна режисерка Мішель Жосьє анонсувала на сайті Kickstarter запуск 25 денної кампанії щодо залучення коштів для виробництва та незалежного розповсюдження документального фільму.

Майбутній матеріал розповідає історію Мет’ю Шепарда, жорстоко вбитого на ґрунті гомофобії у жовтні 1998 року, за допомогою персональних розповідей його сім’ї та близьких друзів.

Мет Шепард –підліток-гей, який проживав у місті Ларамі (штат Вайомінг), помер після того як його по-звірячому побили, прив’язавши до паркану.

У жовтні цього року відзначається 15-та річниця смерті Шепарда, і за словами пані Жосьє: «ми хотіли б вшанувати життя та спадщину Мета, продемонструвавши  цей фільм якомога ширшій аудиторії».

Пані Жосье планує низку знімальних заходів на території усіх США восени цього року.

Кошти зібрані під час цієї кампанії будуть використані на випуск, маркетинг, рекламу, а також аудиторні версій фільму.

Кожен може стати спонсором проекту та зробити благодійний внесок у розмірі 20 доларів (13 фунтів) або більше, а також отримати змогу завантажити фільм з інтернету. Жосье і її команда сподіваються зібрати 25 000 доларів (16 000 фунтів) до 23 серпня 2013 року.

Пані Жосьє впевнена, що це вдасться зробити за допомогою небайдужих людей, готових змінити подібну ситуацію.

Вона також додає, що: «Ми вирішили використати Kickstarter тому що нам сподобалась ідея такої кампанії, що наш фільм буде результатом зусиль багатьох людей, які справді переймаються цим проектом».

Фільм пані Жосьє «Мет Шепард – мій друг» містить ґрунтовні інтерв’ю людей, які значно постраждали внаслідок цієї трагедії.

Серед них мама Шепарда, Джуді Шепард, відома ЛГБТ активістка, а також його батько, Деніс Шепард.

Інші інтерв’ю включають представників органів влади та працівників медичної сфери, які відіграли значну роль у його справі.

Фільм розповідає історію пана Шепарда, в той час, коли він був у тіні.

Пані Жосьє каже: «У той час коли ми здолали довгий шлях за останні п'ятнадцять років з моменту вбивства Мета, невігластво і ненависть, на жаль, продовжують відігравати значну роль у сучасному суспільстві».

«Мет Шепард – мій друг, розповідає універсальну історію, яка підкреслює нашу відповідальність, запевнити молодь в усьому світі, що вони не стануть жертвами у схожій на Метову історії.

Цей документальний фільм буде її дебютом у повнометражному кіно. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти