80

Каліфорнійські в`язні зможуть вступати в одностатеві шлюби


Представники каліфорнійської пенітенціарної системи офіційно підтвердили, що ув`язнені відтепер зможуть вступати в шлюби з особами своєї статі (але за певних умов).

Каліфорнійські в`язні зможуть вступати в одностатеві шлюби

Майкл Штейнер, котрий обіймає посаду директора підрозділу відбуття покарань для дорослих Департаменту корекції та реабілітації, заявив минулої п'ятниці, що червневе рішення Верховного Суду США про дозвіл на території штату реєструвати шлюби геїв і лесбійок поширюється і на осіб, котрі відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

Проте, Штейнер підкреслив, що гомосексуальні і бісексуальні в’язні зможуть одружуватися тільки з людьми, які не відбувають покарання. При цьому церемонія повинна проводиться в тюремних приміщеннях.

За його словами, дозвіл шлюбів між ув’язненими може призвести до надмірного ризику у питаннях безпеки. Член каліфорнійської Асамблеї Том Амміано заявив у понеділок, що директива Штейнера вийшла у відповідь на запит, надісланий його офісом.

У 2007 році Каліфорнія стала першим штатом США, який вдозволив подружні відвідини і нічне перебування гомосексуальних ув’язнених зі своїми партнерами і партнерками.

Джерело: huffingtonpost.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти