83

Послом США в ОБСЄ призначений відкритий гей Деніел Байєр


Співробітник Держдепартаменту США і відкритий гей Деніел Байєр, був призначений президентом США на пост нового посла в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Послом США в ОБСЄ призначений відкритий гей Деніел Байєр

11 вересня Байєр присягнув у присутності помічника секретаря Бюро з питань демократії, прав людини і трудових відносин.

Церемонія пройшла в залі імені Бенджаміна Франкліна в будівлі Держдепартаменту США. Участь у ній взяв партнер Байєра Брайан Уолш.

У своїй емоційній промові новий посол США в ОБСЄ, штаб-квартира якої знаходиться у Відні, зізнався, що у студентські роки ніколи і не мріяв про те, що він досягне такого успіху. Тоді він вважав, що його сексуальна орієнтація стане для нього серйозною перепоною в кар'єрі і в житті. За його словами, «я пам'ятаю дуже сумного і самотнього студента середньої і вищої школи в 1994 році, який задавався питанням, чи зможе він колись бути щасливим і чи є сенс все це продовжувати. Звичайно він був би шокований,  побачивши цю церемонію».

Призначення Байєра стало п’ятою високою дипломатичною посадою, на яку адміністрація президента США Барака Обами призначила гомосексуалів під час другого терміну його повноважень. Призначення Джеймса Брюстера послом США в Домініканській Республіці вже викликало серйозні суперечки на тлі образливих заяв кардинала місцевої католицької церкви на адресу ЛГБТ.

Джерело: gayrussia.eu

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти