102

Президент Європарламенту: ЄС вкрай зацікавлений у виконанні Україною її зобов'язань


Чинний президент Європарламенту Мартін Шульц нагадав, що ЄС зацікавлений у співпраці з Україною, але для підписання Угоди вона повинна виконати всі поставлені перед нею зобов`язання.

Президент Європарламенту: ЄС вкрай зацікавлений у виконанні Україною її зобов'язань

На прес-конференції, яка відбулася в Страсбурзі в перерві між пленарним засіданням Європейського парламенту, Шульц сказав: «Я особисто дуже підтримую підписання Угоди, якщо це можливо, у Вільнюсі, але це залежить не лише від ЄС, але і від того, що має бути зроблено в Києві». Президент Європарламенту підкреслив, що ЄС «вкрай зацікавлений бачити Україну якнайближче».

Він також зазначив, що перебуває в тісному контакті з представниками як уряду, так і опозиції: «Можливість підписати Угоду про асоціацію, яка включає глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі з Україною, залежить від можливостей Києва продемонструвати чіткі наміри відповідати критеріям та виконати зобов`язання щодо повноцінної парламентської демократії, захисту цінностей Європейського Союзу. А також це залежить від поліпшень в проблемних справах — не тільки справи Тимошенко, а й інших», — конкретизував Шульц.

Джерело: Сегодня.юа

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти