74

У Парижі в п’ятницю пройде акція на підтримку російської ЛГБТ-спільноти


Кілька десятків правозахисних і ЛГБТ організацій з різних країн світу візьмуть участь в акції протесту проти утиску прав ЛГБТ в Росії, яка пройде в Парижі 13 вересня на площі Трокадеро. Акція проводиться за ініціативою французької асоціації з захисту прав трансгендерів ACCEPTESS-T.

У Парижі в п’ятницю пройде акція на підтримку російської ЛГБТ-спільноти

«Представники ЛГБТ-спільноти в Росії часто стають жертвами насильства, їхні права порушують, і російска влада воліє цього не помічати», — зазначає асоціація у відкритому листі, висловлюючи своє обурення дискримінацією російських гомосексуалів і трансгендерів. Асоціація нагадує, що минулого літа Володимир Путін підписав закон, що забороняє «те, що він називає пропагандою гомосексуалізму», і це ускладнює розгляд судових справ щодо захисту жертв гомофобії в Росії.

Нагадаємо, що прийнятий в Росії гомофобний закон викликав стурбованість правозахисників, а також спортивних інстанцій. З представниками ЛГБТ-спільноти зустрічався в рамках своєї зустрічі з правозахисниками президент США Барак Обама під час свого недавнього візиту до Санкт-Петербурга.

Для того, щоб відбулися реальні зміни, необхідні акції, скоординовані на міжнародному рівні, — вважають в асоціації. Заклик ACCEPTESS-T  щодо акції в Парижі підтримали кілька десятків правозахисних та ЛГБТ-організацій з Великобританії, Німеччини, Фінляндії, Чилі, Туреччини, Хорватії та інших країн світу.

Акція розпочнеться о 18 годині на еспланаді Прав людини на площі Трокадеро в Парижі.

Подія в соціальній мережі Facebook

Джерело

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти