169

Шер не приїде на відкриття Олімпіади в Сочі - вона в шоці від спалаху ненависті до геїв


"Я відразу сказала ні ...", - такою була відповідь легендарної Шер на повідомлення неназваного російського олігарха, який передав їй пропозицію російської влади стати послом Олімпійських ігор в Сочі і взяти участь у церемонії відкриття спортивних змагань.

Шер не приїде на відкриття Олімпіади в Сочі - вона в шоці від спалаху ненависті до геїв

Своє небажання їхати до Росії співачка пояснила жахом , який вона відчуває при думці про те , який вибух ненависті доводиться переживати російським гомосексуалів . Шер , як і багато інших міжнародні зірки , з тривогою стежить за розвитком ситуації в галузі прав людини в нашій країні.

"Я не можу назвати імені , але один мій друг - відомий олігарх , запитав мене , не хотіла б я стати посланцем Олімпійських ігор і відкрити їх. Я відразу сказала немає , тому що хочу знати , звідки вся це ненависть до геїв , вибухнула над ними . Він відповів , що російський народ не сприймає це так , як уряд ... " , - заявила Шер в одному зі своїх інтерв'ю.

Інші джерела додають , що Шер також поки не збирається відвідувати Росію в рамках свого туру " The Never Can Say Goodbye " . Шоу пройде вперше після більш ніж 8- річної перерви в США та країнах Європи. Воно , як передбачається , послідує за виходом 26-й студійної платівки Шер " Closer to the Truth " 30 вересня 2013 року.

Нагадаємо , цього року 67- річна зірка заявила , що настільки скучила за сценою і публіці , що вирішила забути про " творчої пенсії" . Вона представила нову композицію " Woman's World " , кліп на яку вийшов наприкінці серпня.

Джерело

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти