139

ФІФА просить російську владу роз'яснити положення закону про заборону гей-пропаганди


ФІФА висловлює сподівання, що ухвалений у РФ закон про заборону пропаганди нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх не позначиться на проведенні чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

ФІФА просить російську владу роз'яснити положення закону про заборону гей-пропаганди

 "У зв'язку з ухваленням у Росії федерального закону про "заборону пропаганди нетрадиційних сексуальних відносин" ФІФА попросила владу РФ роз'яснити положення закону і представити щодо нього більш детальну інформацію", - повідомили "Інтерфаксу" у прес-службі ФІФА.

"ФІФА глибоко переконана, що проведення чемпіонату світу з футболу може сприяти об'єднанню людей і мати позитивний соціальний ефект. Росія зобов'язалася надати всім учасникам і вболівальникам теплий прийом і гарантувати їхню безпеку. ФІФА вірить у те, що господиня чемпіонату світу 2018 року стримає свою обіцянку", - заявили у прес-службі.

"Статут ФІФА, так само як Правила і норми ФІФА, що визначають основні цінності і принципи поведінки у світі футболу, передбачають нульову толерантність щодо дискримінації, зокрема за сексуальною орієнтацією" , - зазначають в організації.

ФІФА очікує , що "всі гості країни, що приймає у себе чемпіонат світу: вболівальники, гравці, офіційні особи або журналісти, насолодяться чудовим турніром, незалежно від сексуальної орієнтації".

Джерело:  Interfax-Україна

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти