60

Сербські гомофоби хочуть прийняти «закон про пропаганду»


Сербський консервативно-релігійний рух «Двері» пропонує прийняти в країні закон про заборону так званої «пропаганди нетрадиційних сексуальних стосунків серед неповнолітніх». Зразком для них став аналогічний законодавчий акт, прийнятий у червні в Держдумою Росії.

Сербські гомофоби хочуть прийняти «закон про пропаганду»

Для обґрунтування своєї політики автори ініціативи маніпулюють «проблемою демографічної кризи», в якій передбачувано звинувачують гомосексуалів.

«Двері» звинуватили уряд Сербії в «безхребетній і холопській поведінці» і небажанні протиставити щось «потворній і безпардонній активності ЛГБТ-лобістів з посольств країн НАТО у Белграді». У зв’язку з цим рух оголосив про намір організувати акцію протесту проти «антисімейної політики» перед будівлею уряду Сербії 28 вересня — в день, коли в Белграді заплановане проведення ЛГБТ-прайду.

«Двері» — політичний рух з націоналістичною і консервативно-релігійною ідеологією, одночасно близький за духом до праворадикальної партії ВО «Свобода» і так званих «просімейних організацій», на кшталт «Батьківського комітету», котрі лобіюють гомофобні і сексистські ініціативи в Україні. Критики називають діяльність цієї партії «насадженням клерикального фашизму». На виборах 2012 року «Двері» набрали 4.35% голосів, лише трохи не досягнувши прохідної п’ятивідсоткової позначки, що забезпечує входження до парламенту.

Джерело: 33live.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти