419

Національний ЛГБТ портал стає мобільним!


Світ змінюється щосекунди, і команда Національного ЛГБТ-порталу зі світом в одному кроці. Тут також змінюються і, звичано, тільки на краще. Сьогодні ми маємо радість презентувати вам офіційний мобільний застосунок Національного ЛГБТ-порталу для iPhone!

Національний ЛГБТ портал стає мобільним!

Національний ЛГБТ-портал офіційно презентує безкоштовний мобільний додаток LGBTUA для iOS. Застосунок вже зараз доступний в AppStore за цим посиланням, а також за пошуковим словом LGBT UA. Завантажуючи та встановлюючи це додаток, кожен користувач отримує безліч цікавих сервісів:

  • Найсвіжіші ЛГБТ-новини прямо з цифрового цеху Національного ЛГБТ-порталу. Тож вранці, їдучи на роботу або навчання, ви можете дізнатися найактуальніші ЛГБТ-новини просто з екрану вашого iPhone.

  • Афіша ЛГБТ-подій. Відсьогодні дізнатися про ЛГБТ-івенти, що відбудуться найближчим часом, дуже просто! Достатньо натиснути кнопку “Афіша”.

  • Гумор. Хочете не лізти по слово до кишені? Підбірка веселих ЛГБТ-анекдотів - саме те, що вам треба, щоб триматися в тонусі. Часом жарти занадто іронічні, ну але ми ж любимо посміятись з себе :)

  • Тест на ВІЛ. Для спритних хлопців, які люблять палке кохання, є спеціальний сервіс, що дозволяє легко знайти найближчий пункт анонімного тестування на ВІЛ. Ви можете відшукати лікаря, який протестує вас на ВІЛ швидкими тестами, надасть професійну консультацію. Крім цього, з допомогою нашого застосунку можна ознайомитися з переліком ВІЛ-сервісних організацій, що працюють з геями. І, звісно, у цьому розділі подано важливі відповіді на питання про ВІЛ.

Ми вітаємо кожного гея, лесбійку, бісексуали, трансгендера з можливістю читати найсвіжіші новини в мобільному застосунку, тепер Національний ЛГБТ-портал стає ближчим і зручнішим для кожного ЛГБТ!

Запуск мобільного застосунку став можливим завдяки співпраці Національного ЛГБТ-порталу та Всеукраїнської благодійної організації “Точка опори”.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти