453

У Новосибірську гомофоби жорстоко познущалися з гомосексуала


Закордонна преса обурена черговим проявом гомофобії в Росії. Цього разу якісь «руські дружинники» в Новосибірську передали «викритого» гомосексуала його землякам з Узбекистану. Співвітчизники вчинили жорстоку розправу, катували чоловіка і вчинили над ним сексуальне насильство з використанням пляшки. Доказом скоєного злочину стало шокуюче відео, що потрапило до журналістів узбецької служби «Радіо Свободи» («Озодлік»).

У Новосибірську гомофоби жорстоко познущалися з гомосексуала

На відео кілька чоловіків з Узбекистану знущаються над співвітчизником, який зізнався у своїй гомосексуальності. Його просять назвати своє ім'я, роздягають догола, а потім спалюють знятий одяг.

На жертву надягають наручники, підносять до голові чоловіка дуло пістолета і жорстоко б’ють. Зрештою жертву гвалтують, змушуючи сісти на пляшку з-під шампанського. Потім склотару заштовхують глибше бейсбольною битою.

Протягом більшої частини екзекуції постраждалий плаче, повідомляє CA-News .

Відеозапис була поширений в інтернет-мережі WhatsApp, причому більшість коментаторів схвалюють звірство гомофобів як «заслужене покарання».

Журналістам «Озодлік» вдалося знайти в Росії одного з мучителів, який підтвердив факт знущань над геєм. Свій вчинок він пояснив «інтересами нації». «Ми змусили його сісти на пляшку, щоб він розкаявся у своїх гріхах і зробив висновки, — сказав співрозмовник. — Ми зробили це, щоб захистити гідність узбеків. Ми живемо і працюємо тут, ми контактуємо з людьми різних національностей. Інакше тут не буде жодної поваги до нас».

Розправа над студентом-геєм сталася 11 вересня в Новосибірську. Всі його мучителі, яких було близько семи осіб, є етнічними узбеками. Однак гомосексуальність молодої людини «викрили» якісь «руські дружинники антигеївського руху», які заманили його в пастку через соціальні мережі. Потім «росіяни» передали свою жертву його співвітчизникам.

Зазначимо, що в останні тактика «ловити на живця» людей, що шукують сексуального партнера в інтернеті, найбільш активно використовується рухом «Оккупай педофіляй», створеного неонацистом Тесаком.

Тим часом у поліції Новосибірська сказали, що нічого не знають про розправу узбецької діаспори над геєм і ніяких заяв з цього приводу туди не надходило.

Додамо, що в 1993 році з Кримінального кодексу Росії була вилучена стаття про переслідування за гомосексуальні стосунки. Проте останнім часом, на жаль, законодавча діяльність провадиться у зворотному напрямку. Зокрема, після прийняття скандального закону про заборону так званої «пропаганди гомосексуалізму» в РФ спостерігається швидке зростання гомофобії. Не так давно весь світ облетіла новина про садистське згвалтування і вбивство у Волгограді 23-річного гея. Пізніше не менший скандал викликало побиття в Петербурзі ЛГБТ-активістів на очах у полісменів.

Джерело: newsru.com

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти