627

Громадську організацію «Батьківська Ініціатива «ТЕРГО» офіційно зареєстровано!


16 вересня 2013 року Міністерство юстиції України офіційно зареєструвало громадську організацію «Батьківська Ініціатива «ТЕРГО».

Громадську організацію «Батьківська Ініціатива «ТЕРГО» офіційно зареєстровано!

Громадська ініціатива виникла у квітні 2013 року в Києві. ЇЇ завданням є об’єднання людей, яким не байдужі права ЛГБТ, а також об’єднання батьків ЛГБТ-людей.

Як зазначила співзасновниця та голова організації Олена Глоба: «Головна мета ініціативи — надавати моральну допомогу батькам ЛГБТ-людей та самим представникам/представницям ЛГБТ в процесі усвідомлення всланої сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності, сприяти встановленню взаєморозуміння у сім’ях та допомогати у адвокації прав ЛГБТ».

Організація «Батьківська Ініціатива «ТЕРГО» проводить регулярні зустрічі батьків раз на місяць з квітня 2013 року, а також за час своєї діяльності провела тренінг для батьків ЛГБТ-людей в Києві в липні 2013 року.

«Терго» є платформою підтримки для людей, які хочуть зробити «камінг аут», а також для батьків, які хочуть бути ближчими до своїх дітей та розуміти їх.

«Батьківська ініціатива “ТЕРГО» прагне здорового і безпечного життя та благополуччя лесбійок, геїв, бісексуалів та трансгендерів, їхніх сімей та друзів. Цього можна досягти, подолавши дискримінацію та забезпечивши дотримання людських та громадянських прав цих людей. Місія організації  включає в себе підвищення толерантного ставлення українського суспільства до ЛГБТ, а також — їхніх сімей та друзів.

За матеріалами офіційного веб-сайту ГО батьківська ініціатива "Терго".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти