101

ООН має намір продовжити боротьбу за права ЛГБТ-людей в усьому світі


Організація об'єднаних націй усвідомлює, що зіткнеться з серйозним опором урядів різних країн світу з питань прав ЛГБТ-людей, та незважаючи на це, наполягає, що ніхто не має бути забутий у боротьбі за права людини.

ООН має намір продовжити боротьбу за права ЛГБТ-людей в усьому світі

Ця заява прозвучала з вуст верховного комісара ООН з прав людини Наві Піллей в новому відеоролику, оприлюдненому ООН в рамках кампанії за рівноправність ЛГБТ-людей.

Участь у відеоролику взяв також архієпископ з ПАР Десмонд Туту, який заявив: «Разом ми можемо побудувати світ, в якому панують свобода і рівноправність».

Але Піллей попереджає, що це буде дуже жорстка битва. За її словами, «в більш ніж третині країн світу добровільні сексуальні стосунки лишаються кримінальним злочином.

Вона підкреслює: «Коли я подорожую світом, зустрічаючись з урядами багатьох країн, я виявляю не лише брак знань серед урядових чиновників, є також сильний опір визнанню прав людини для ЛГБТ-людей».

Наві Піллей зауважує, що «Всесвітня декларація прав людини обіцяє світ, в якому всі народжені вільними і рівними у гідності та правах. Без винятків».

Але вона додає: «Ми знаємо з досвіду, що викорінення дискримінації вимагає не тільки змін у законах та політиці. Це також вимагає змін у серцях і мисленні людей».

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти