90

Православний активіст стріляв у учасника гей-пікету, "ображений" повітряною кулькою


Релігійні почуття православного громадянина були ображені повітряною кулькою з написом "Бог любить чоловіків і жінок однаково" настільки, що той схопився за газовий пістолет "Удар" і вистрілив в обличчя учаснику гей-пікету. Інцидент стався півтора роки тому під час "Райдужного флешмобу" в Петровському парку Санкт-Петербурга.

Православний активіст стріляв у учасника гей-пікету, "ображений" повітряною кулькою

Організація «Вихід» нагадує  обвинувачений Гліб Ліхоткін вистрілив в обличчя Борису Романову з газового пістолета «Удар», після чого був затриманий співробітниками поліції, що повинні були забезпечити безпеку на мітингу.

Ліхоткін, який називає себе православним активістом, наполягає на тому, що скоїв напад, захищаючи свої релігійні почуття. Почуття обвинуваченого були зачеплені повітряною кулькою і написом на ньому: «Бог любить чоловіків і жінок однаково». Сторона захисту заявляє, що Ліхоткін міг цілитися в кульку, а зовсім не в учасника мітингу. Однак, як стверджує «Вихід», поліцейський, опитав нападника відразу після затримання, повідомив, що, за словами самого Ліхоткін, дізнавшись про мітинг з Інтернету, він заздалегідь придбав пістолет і прийшов на місце проведення акції з метою «покарати тих, хто чинить не по-християнськи».

Суд триває.
Джерело: Gay.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти