93

ЛГБТ-організація «Вихід» подала до прокуратури скаргу на Мілонова


ЛГБТ-організація «Вихід» у Петербурзі подала скаргу в прокуратуру на депутата Закса Петербурга Віталія Милонова. Активісти скаржаться на поведінку депутата на відкритті Фестивалю на захист прав ЛГБТ «КвірФест 2013», куди він з’явився без запрошення і влаштував скандал. Інцидент стався 19 вересня на майданчику «Неіснуючий поверх» на вулиці Уточкіна, де проходив фестиваль.

ЛГБТ-організація «Вихід» подала до прокуратури скаргу на Мілонова

Скарга на Милонова була подана до прокуратури позавчора, 2 жовтня. Заявниками виступили юрист організації «Вихід» і відвідувачі фестивалю, шоковані неадекватною поведінкою депутата, повідомляє прес-служба «Виходу».

З’явившись біля входу на виставку про історію ЛГБТ в Росії XX століття, Мілонов, за словами учасників та організаторів фестивалю, стояв на вході, вигукуючи людиноненависницькі і гомофобні образи. Заявники готові надати в прокуратуру відеозапис і залучити свідків інциденту. Судячи з фотографій з місця подій, до скандалу виявився причетний і помічник Милонова, відомий фанатик Анатолій Артюх.

«Ми сподіваємося, що гомофобному депутату буде присуджений  адміністративний штраф за свою поведінку, а також компенсує моральну шкоду заявникам, вимушеним вислуховувати його огидну лайку», — повідомили в організації.

Джерело:  mr7.ru 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти