355

Онлайн-кінофестиваль Queer.in.ua


11 жовтня у Всесвітній день камінг-ауту офіційно запустили міжнародну онлайн-платформу ЛГБТ-фільмів Queer.in.ua.

Онлайн-кінофестиваль Queer.in.ua

На своєму комп'ютері, планшеті чи мобільному телефоні тепер ви можете переглянути найкраще з візуальної пропаганди.

Як зазначили ініціатори, пропагандою вони іронічно називають фільми, які можуть підпасти під таке визначення згідно з гомофобним (поки що не прийнятим) законопроектом 8711 (зараз № 0945), що порушує базові права людини.

На порталі розміщені підбірки ігрових, документальних короткометражок, а також роликів та відеокліпів, що порушують проблеми ЛГБТ-спільноти та їх місця у суспільстві.

Як прокоментували для Національного ЛГБТ порталу України засновники(ці) проекту: «Головна мета - дати доступ до фільмів, які розповідають історії людей, що так чи інакше в нашій державі залишаються непоміченими. Вважаємо, що так можна зробити і ком'юніті свідомішою і суспільству вселити думку, що в цього нема нічого збоченого чи ненормально, навпаки - ідеться про людські почуття та право людини на любов та повагу».

Засновники(ці) онлайн-платформи Queer.in.ua шукають, контактують з режисерами, перекладають і публікують фільми на сайті.

Проект відбувається за підтримки Фонду Гайнріха Бьолля в Україні. Національний ЛГБТ портал України підтримує ініціативу і радий партнерству з онлайн-кінофестивалем.

Ви можете переглядати фільми з самого сайту, а також слідкувати за новинами на фейсбук-сторінці онлайн-фестивалю. 

Прес-центр Національного ЛГБТ порталу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти