45

Крок до гендерної рівності чи популізм?


Мінсоцполітики направило на розгляд Кабміну законопроект щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Документ передбачає застосування комплексного підходу до вирішення проблеми паритетного представництва жінок і чоловіків у найважливіших сферах життєдіяльності.

Крок до гендерної рівності чи популізм?

Про це під час парламентських слухань на тему «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Проблеми і дієві механізми їх вирішення» сказала заступник міністра соціальної політики Лідія Дроздова, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінсоцполітики.

«Хоча Держпрограму було прийнято нещодавно, Мінсоцполітики вже зробило низку кроків з її практичного втілення. Так, міністерством розроблено проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів стосовно забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків». Він вже пройшов погодження в міністерствах і знаходиться на розгляді в уряді», - сказала Дроздова.

Вона зазначила, що законопроект передбачає застосування комплексного підходу до вирішення проблеми паритетного представництва жінок і чоловіків в усіх найважливіших сферах життєдіяльності держави та суспільства.

«Зокрема, законопроект передбачає запровадження 30% гендерних квот у виборчих списках політичних партій на виборах до Парламенту та місцевих рад. Також ним передбачено, що у корпоративному секторі під час призначення на вакантну посаду перевага надаватиметься кандидату менш представленої статі», - зазначила заступник міністра соцполітики.

Документ розроблено на виконання Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року.

Джерело: ukrinform.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти