83

Молдова перейшла до другого етапу лібералізації візового режиму з ЄС


Генеральний директор Управління внутрішніх справ Єврокомісії Стефано Мансервізі високо оцінив успіхи Молдови, зазначивши, що Молдова - єдина з країн «Східного партнерства», хто перейшов до здійснення другого етапу Плану з лібералізації візового режиму з ЄС.

Молдова перейшла до другого етапу лібералізації візового режиму з ЄС

Про це він заявив під час зустрічі у Кишиневі з главою МЗС Молдови Наталією Герман, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Хотілося б особливо підкреслити досягнутий Молдовою прогрес у реалізації плану дії з лібералізації візового режиму з ЄС, а також те, що ваша країна – єдина серед держав «Східного партнерства», яка перейшла до другого етапу Плану з лібералізації візового режиму», - підкреслив Мансервізі.

Він зазначив також, що остаточний звіт про хід реалізації Плану з лібералізації візового режиму буде представлений на початку листопада, а звіт стане основою для ухвалення рішень під час Вільнюського саміту «Східного партнерства».

Нагадаємо, що задля спрощення візового режиму країна повинна прийняти всеохоплюючий антидискримінаційний закон, в якому є пункт про захист від дискримінації в трудові сфері за сексуальною орієнтацією, саме тому цей закон виликає сильний опір релігійно-консервативної спільноти. Зараз в Україні, даний закон не прийнятий, що і не дає можливості рухатись далі до повної відміни віз.

Джерело: ukrinform.ua

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти