134

Михайло Баришніков засудив дискримінацію геїв


Михайло Баришніков засудив дискримінацію геїв

Відомий танцівник і балетмейстер Михайло Баришніков виступив із засудженням дискримінації щодо геїв, проте утримався від прямої критики російського закону про заборону «гей- пропаганди».

Легенда російського балету і актор, Баришніков висловив свою точку зору в ексклюзивній заяві для некомерційної організації No More Fear Foundation, що допомагає геям, лесбіянкам, бісексуалам і трансгендерам , яким загрожує переслідування у їхніх країнах, отримати притулок в США.

«Моє життя безмірно збагатили наставники, колеги і друзі - геї, і будь-яка дискримінація та переслідування геїв неприпустима, - заявив 65-річний Баришніков. - Рівне ставлення до людей - це одне з основних прав людини , і дуже прикро , що нам доводиться говорити про це в 21-му столітті».

Артист привітав діяльність No More Fear Foundation, яка , за його словами, «перативно підключилася до надання такої необхідної допомоги» ЛГБТ -спільноті.

Однак заява не містить прямої згадки про російський закон про "пропаганду.

Баришніков, який народився в Латвії в родині російських батьків , був одним з провідних танцюристів Ленінградського театру опери та балету імені Кірова (нині Маріїнський театр) . У 1974 році під час гастролей у Канаді він не став повертатися в назад і пізніше переїхав до США.

Джерело: golos-ameriki.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти