326

Елтон Джон, Джеймі Фокс і інші знаменитості з'явилися в рекламі про бездомних підлітків-геї


ЛГБТ-підлітки, за різними даними, становлять від 30% бездомних неповнолітніх у Сан-Франциско до 40% в Лос-Анджелесі та Нью-Йорку. Музикант Елтон Джон, актор Джеймі Фокс (Jamie Foxx), та інші знаменитості і голлівудські зірки з'явилися в спеціальному соціальному відео, присвяченому проблемі.

Елтон Джон, Джеймі Фокс і інші знаменитості з'явилися в рекламі про бездомних підлітків-геї

Мета кампанії - підвищення обізнаності про бездомних геїв, лесбіянок, бісексуалів і транссексуалів в Лос-Анджелесі. Елтон Джон висловив сподівання, що зусилля знаменитостей дозволяє гомосексуальним підліткам Лос-Анджелеса знайти правильний шлях у житті.

Відео показує , як життя підлітка в мить руйнується - батьки вигнали його з дом , бо дізналися, що він - гей. Далі - життя на вулиці, насильство, наркотики, проституція, суїцид ...

Лос -Анджелес в цьому році одним з перших почав перейматися існуванням бездомних підлітків - геїв на муніципальному рівні. Але сама проблема давно відома по всій Америці. У 2007 році в США нарахували близько 2 мільйонів безпритульних геїв підліткового віку. У Нью- Йорку кожен третій бездомний тінейджер - бісексуал. У кампаніях щодо їх підтримки з кінця 2000- х років брали участь - Ян Маккеллен, Сінді Лопер та інші.

За матеріалами: Gay.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти