375

Відкритий лист матері гея Вадиму Колесніченко


Мати гея і голова всеукраїнської організації батьків ЛГБТ-дітей «Терго» Олена Глоба написала відкритий лист депутату Верховної ради України Вадиму Колесніченко з приводу ініційованого ним законопроекту № 1155 про заборону «пропаганди гомосексуалізму».

Відкритий лист матері гея Вадиму Колесніченко

«Цей закон зачіпає мене особисто. Мій єдиний, улюблений син - гей, це не є предметом гордості і не робить його особливим. Це - просто об'єктивна реальність! У той час коли мій син усвідомив природу своєї сексуальності, про гомосексуальність на Україні майже ніхто нічого не знав, а багато хто вірив, що за гомосексуальні відносини повинна бути кримінальна відповідальність. Тобто, можна сказати, мій син не був під впливом «пропаганди гомосексуалізму», а зробив свій вибір. Тепер, через багато років, я - твердо впевнена, що не існує причинн-наслідкового зв'язку між пропагандою і вибором сексуальної орієнтації».

Олена Глоба звернула увагу депутата на те, що прийняття подібного закону в Росії викликало хвилю обурення світової громадськості та негативно позначилося на міжнародному іміджі країни. Також вона вказала на поширеність забобонів про гомосексуальність , обумовлених недостатньою обізнаністю про це явище , які створюють атмосферу несприйняття та агресії навколо гомосексуальних людей, заважають їх нормальному життю і соціалізації, стають причиною психологічних проблем і навіть суїцидів.

«Якщо ми піклуємося про дітей: виховання толерантності до оточуючих і дбайливого ставлення до людей буде найкращою турботою про них. Хіба ми хочемо виховувати підростаюче покоління агресорів, що поділяють оточуючих на своїх і чужих, правильних і неправильних? Вже давно доведено: не може виграти суспільство, пригнічуючи своїх членів», - пише Олена Глоба.

Нагадаємо, що 24 грудня 2012 депутат Верховної Ради Вадим Колесніченко подав законопроект № 1155 «Про заборону спрямованої на дітей пропаганди одностатевих сексуальних відносин», в якому запропонував заборонити будь-яке позитивне згадування гомосексуальності в різних видах суспільної діяльності і публічної активності, фактично роблячи неможливою просвітницьку та правозахисну роботу на підтримку ЛГБТ-спільноти.

Прес-служба Національного ЛГБТ Порталу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти