98

Ватикан проводить масове опитування католиків про розлучення, контрацепції та одностатевих шлюбах


Римська католицька церква має намір з'ясувати ставлення простих парафіян до таких дискусійних тем, як розлучення, використання контрацепції та легалізація одностатевих шлюбів. Ватикан ще в середині жовтня розіслав відповідні анкети по єпархіях в усьому світі, повідомляє «Deutsche Welle».

Ватикан проводить масове опитування католиків про розлучення, контрацепції та одностатевих шлюбах

Інформацію про опитування підтвердила в п'ятницю 1 листопада Конференція католицьких єпископів Німеччини, відзначивши, що це опитування проводиться в рамках підготовки до позачергового синоду єпископів з питань сім'ї, запланованому Папою Римським Франциском на жовтень 2014 року.

Американська газета «National Catholic Reporterу» опублікувала документ, що містить дев'ять груп питань. Вони стосуються того, наскільки добре відомо вчення церкви про сім'ю і яке до нього сформовано ставлення у прихожан. Зокрема, церква цікавить місце традиційного шлюбу як союзу між чоловіком і жінкою в сучасному суспільстві. Крім того, Ватикан має намір з'ясувати, який відсоток складають одностатеві шлюби, розлучення і повторні шлюби, а також чого чекають люди, що опинилися в такій ситуації, від церкви.

Крім цього, католицьку церкву цікавить, чи визнають світські влади в країнах з католицьким населенням гомосексуальні союзи і чи дозволено їм всиновлювати дітей. Окремий комплекс питань відноситься до релігійного виховання дітей у неповних або нетрадиційних сім'ях.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск, який очолив католицьку церкву в березні 2013 року, нещодавно заявив, що в католицькій церкві занадто багато уваги приділяється питанням абортів, одностатевих шлюбів і контрацепції. На його думку, священнослужителі не повинні концентруватися на цих приватних темах, а їм слід, в цілому, служити милосердю. У той же час сам Франциск неодноразово заявляв про свою прихильність "традиційних цінностей" сім'ї та шлюбу між чоловіком і жінкою.

Джерела: dw.de , gayrussia.eu

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти