50

Голова Apple закликав захистити геїв від дискримінації при працевлаштуванні


Генеральний директор Apple Inc Тім Кук написав статтю для газети The Wall Street Journal, у якій він виступив на підтримку законопроекту влади США Про заборону дискримінації під час працевлаштування.

Голова Apple закликав захистити геїв від дискримінації при працевлаштуванні

Звернемо увагу, що вищевказаний документ покликаний викорінити утиски за ознаками статі, сексуальної орієнтації в американських компаніях.

Як зазначає видання, Кук закликає Палату представників США винести на голосування і підтримати законопроект про захист від дискримінації. "Поки закон мовчить про права геїв та лесбіянок на робочому місці, ми як нація, по суті, погоджуємося з дискримінацією щодо них", - наголошує топ-менеджер виробника iPhone та iPad.

Управлінець також висловив думку, що відсутність дискримінації за будь-якими ознаками чудово відбивається на творчому потенціалі співробітників.

Крім вищесказаного звернемо увагу, що Кук не перший впливовий американець, який закликав владу США захистити гомосексуалів від різних дискримінацій. Так, 18 березня поточного року колишній держсекретар США Хілларі Клінтон виступила на підтримку одностатевих шлюбів. Також вона наголосила, що геї та лесбійки є "повноправними і рівноправними громадянами і користуються всіма громадянськими правами".

Джерело: http://ua.korrespondent.net

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти