271

Мізуліна: Запропонувавши притулок для геїв, Нідерланди намагаються "укомашнити" Росію


Мізуліна: Запропонувавши притулок для геїв, Нідерланди намагаються "укомашнити" Росію

Глава профільного комітету Держдуми РФ з питань сім'ї, жінок і дітей Олена Мізуліна заявила, що прийнятий у Росії закон про заборону пропаганди гомосексуалізму ніяк не обмежує права громадян.

"Ніякі права громадян не порушуються цим законом. Подібна заява більш ніж дивна. Але на своїй території міністр і уряд Нідерландів можуть робити що хочуть", - заявила Мізуліна, коментуючи пропозицію глави МЗС Нідерландів надати російським геям притулок у королівстві.

Як повідомлялося раніше, міністр закордонних справ Нідерландів Франс Тіммерманс оголосив, що російський закон про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх є порушенням прав меншин і може стати підставою для надання в його країні притулку особам з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

Мізуліна висловила припущення, що Нідерланди намагаються так "знівелювати той казус, в який вони потрапили фактично з вторгненням у квартиру російського дипломата". "Тому хапаються за будь-які приводи, які є предметом дискусії, щоб ще якось Росію укомашнити", - сказала чиновник.

Стосунки РФ і Нідерландів значно ускладнилися після кількох інцидентів, зокрема, побиття і затримання в Гаазі російського дипломата. Через тиждень після цього в Москві в своїй квартирі був побитий голландський дипломат. А потім у Нідерландах сталося проникнення в квартиру співробітника дипмісії РФ.

Значно вплинулана відносини двох країн і справа заарештованих активістів Greenpeace, яких звинуватили в піратстві. Нідерланди подали скаргу на Росію до Міжнародного трибуналу з морського права, однак РФ відмовилася брати участь у процедурі арбітражу.

У Greenpeacе відмову Москви від міжнародного розгляду пояснили тим, що "Росії не подобається перспектива того, щоб законність її дій оцінюється незалежним трибуналом".

Варто зазначити, що чиновник вже давно має гомофобну славу в Росії та за її межами. Дуже популярною стала пісня:"Я тебе своєю Мізуліною кличу!".

Джерело: ua.korrespondent.net

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти