55

Хочеш взяти участь у розбудові прав ЛГБТ?


На сьогоднішній день права і свободи ЛГБТ спільноти є одним з гострих питань у суспільстві. Наша спільнота стоїть перед значними викликами: чи зможемо ми домогтися прийняття антидискримінаційного законодавства і створити дієвий механізм захисту від дискримінації і насильства за ознакою сексуальної орієнтації?

Хочеш взяти участь  у розбудові прав ЛГБТ?

Ми пропонуємо всім охочим долучитись до адвокаційної роботи Всеукраїнської благодійної організації «Точка опори» і разом працювати над якісними змінами у суспільстві й країні.

Що ми пропонуємо спільноті?
Разом працювати над культурними і мистецькими проектами, над просвітою населення з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. В міру сил і бажання кожного.

Як це можна зробити?
Ми пропонуємо заповнити невеличку анкету і вказати ваші контактні дані, та ваші вподобання, після цього ми зв’яжемось з вами, і обговоримо з вами зручний для вас формат співпраці.

Як це вплине на ваше особисте життя?
Ми віримо, що тільки РАЗОМ докладаючи зусиль ми зможемо досягти якісного результату. Тільки об’єднавши зусилля ми можемо побороти стигму та дискримінацію ЛГБТ в українському суспільстві. А якісні зміни від нашої роботи в перспективі змінять життя всієї спільноти, дозволивши жити безпечно і залишатися при цьому самим собою.

Тож, закликаємо всіх небайдужих приєднатись до нашого руху та взяти участь в розбудові прав і свобод ЛГБТ спільноти. Заповню анкету ТУТ

Команда ВБО «Точка опори».

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти