106

Американського пастора судитимуть за вінчання гей-пари


Американського пастора судитимуть за вінчання гей-пари

Американський пастор Френк Шефер постане перед судом Об'єднаної методистської церкви за те, що він здійснив обряд одруження свого сина з іншим чоловіком.

13 церковних суддів повинні будуть прийняти рішення про його винність або невинність як мінімум сімома голосами. У числі захисників пастора буде його син. Останній заявив, що сподівається, що церква перегляне свою політику щодо одностатевих шлюбів. Він вказав на те, що суспільні настрої з цього питання останнім часом сильно змінилися.

Якщо церковний суд визнає Шефера винним у порушенні церковного статуту, йому загрожує мінімум догана, максимум-позбавлення духовного сану. При цьому якби пастор пообіцяв, що більше не буде здійснювати таких обрядів, він міг би взагалі уникнути суду. Однак священик цього не зробив, тому що троє з чотирьох його дітей є гомосексуалами.

Справа Шефера викликала великий резонанс у методистської церкви, яка традиційно засуджує одностатеві відносини. На його підтримку висловилися ще 30 пасторів, які заявили, що найближчим часом послідують його прикладу.

Об'єднана методистська церква є однією з найпопулярніших протестантських церков у США. Представники цієї конфесії не вважають одруження таїнством, як у православ'ї або католицизмі. У законах церкви з 1972 року йдеться, що «гомосексуальність несумісна з християнським вченням». Однак методистам дозволяється приймати до своїх лав геїв і лесбіянок.

Джерело: http://www.day.kiev.ua/

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти