216

Творець "Близьких друзів" повертається на телебачення з двома гей-серіалами


Рассел Т. Девіс (Russell T Davies), відомий валлійська сценарист і кінопродюсер, повертається на британське телебачення, щоб представити глядачеві дві нові драми про життя гей-спільноти.

Творець "Близьких друзів" повертається на телебачення з двома гей-серіалами

Навіть якщо з цим ім'ям у вас не виникає асоціацій, не поспішайте з висновками. По-перше, у 2005 році Рассел Т.Девіс відродив легендарний науково-фантастичний серіал "Доктор Хто". По-друге, саме його перу належить сценарій серіалу "Близькі друзі" (Queer as Folk ), точніше - його первісної, британської версії. І навіть незважаючи на те, що сьогодні у вдячної публіки більшою популярністю користується американська версія, знята каналом Showtime, саме Девісу ми повинні дякувати за появу улюблених персонажів і проекту, який у 1999 році став справжньою революцією на телебаченні.

У британській версії серіалу справа відбувалася в Манчестері - саме туди і повертається Рассел Т.Девіс з наміром попрацювати над створенням двох нових проектів для телеканалів Channel 4 та його дочірнього підприємства E4.

Перший із серіалів отримав робочу назву "Cucumber" ( Огірок ). У центрі сюжету - сорокарічний гей на ім'я Генрі і його "багатостраждальний бойфренд Ленс". У серіалі, судячи з описів, глядача чекають побачення на одну ніч, смерть персонажів, любов утрьох, поліцейські машини і альбом "Glee Christmas".

Другий має робочу назву "Banana" ( Банан ) і розповість про ти  же персонажів , які мешкають у світі "Огірка". Крім цього, Девіс має намір зайнятися виробництвом веб-серіалу " Tofu " ( Тофу ), який транслюватиметься в інтернеті. І ні, вам не здалося : фалічні символи начебто огірка і банана в якості назв вибрані не випадково.

Вихід обох телевізійних серіалів, а також веб -проекту, запланований на наступний рік.

Джерело: Gay.ru

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти